Parti ve Kutlama Malzemeleri Nelerdir?

Etkinliklere renk katacak, atmosferi hareketlendirecek parti ve kutlama malzemeleri, güzel balonlar ve duvar dekorasyonları bir çözümdür.

 0  24
Parti ve Kutlama Malzemeleri Nelerdir?

Parti ve kutlama malzemeleri, etkinlikleri renklendirmek ve ortamı canlandırmak için en uygun araçlardır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, özel gün ve gecelerde bu malzemelere talep artar. Birbirinden güzel balonlar, duvar süsleri, konfeti ve volkanlar ile etkinlikleri güzel bir anıya dönüştürmek mümkün. Peki parti ve kutlama malzemelerini daha yakından tanımak ister misiniz? 

Balonlar

Parti ve kutlamaların olmazsa olmaz bileşenlerinden biri şüphesiz ki balonlardır. Farklı renk ve temalarda balon çeşitleri ile etkinlikler renklenir. Temalı balonların en önemli özelliklerinden biri etkinliği kişiselleştirme imkanı sunmasıdır. Bir diğer özelliği ise katılımcıları ortak duygu ve düşünceler etrafında birleştirmesidir. Bu özelliklerinden dolayı parti ve kutlama malzemeleri arasında balonların ayrı bir önemi var.

Parti balonu çeşitleri arasında özellikle metalik balonlar, krom balonlar ve folyo balonlar daha fazla ilgi görmekte. Metalik balonların bileşiminde simli bir boya vardır. Bu yüzden diğerlerine oranla daha farklı bir görünüme sahiptir. Krom balonlar ise parlak yüzeylidir. Ayna görünümlü balon formatında partilere farklı bir renk katarlar. Folyo balonlar ise farklı şekil ve figürlerde kullanabileceğimiz balon çeşitleridir. En çok harf ve rakam formundaki ürünler tercih edilir.

Duvar ve Tavan Süsleri

Kutlama etkinliğinize davet ettiğiniz misafirlerinizi şık bir ortamda ağırlamak için duvar ve tavan süslerini de ihmal etmemelisiniz. Partinizin temasına uygun süsleri kullanarak hem temanızı daha güçlü şekilde vurgularsınız. Hem de uzun yıllar akılda kalacak güzel bir anı meydana getirirsiniz. Konsept partilerde temaya uygun duvar ve tavan süsleri katılımcıları bambaşka bir atmosfere taşımakta.

Parti ve kutlama malzemeleri arasında örneğin dekoratif bannerlar, afişler, folyo parti perdeleri gibi birçok ürünle kutlama dekorasyonunuza stil özellikleri katmanız mümkün. Parti banner ve flamaları konusunda piyasada geniş bir ürün çeşitliliği mevcut. Özel mesajlar ve tebrikler içeren süslemeler bunlardan sadece birkaçı. Etkinliğin temasına uygun flama ve afişlerle partinizin yaratacağı güzel etkileri artırmanız mümkün.

Parti Maske ve Şapkaları 

Hangi konseptte olursa olsun partinizi daha eğlenceli hale getirmek için kullanabileceğiniz ürünler arasında parti maske ve şapkaları da yer almakta. Örneğin lazerli şapka, ponponlu parti şapkası, renkli baskılı şapka gibi ürünler partinizde daha canlı bir görüntü yaratır. Parti maskeleri de yine kutlama temanıza uygun bir görüntü için en uygun araçlardır. Partinizin türüne göre dilediğiniz maske ve şapka çeşitlerini seçerek parti atmosferini daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

Pinyata ve Ayaklı Pano 

Parti ve kutlama malzemeleri arasında pinyata ve ayaklı panolar da önemli bir yere sahip. Kısaca ifade etmek gerekirse pinyata, içine şeker veya çikolata gibi şeylerin konulduğu küçük objelerdir. Parti temasına uygun bir pinyatayla mekanın estetiği daha güçlü hale gelir. Ayaklı panolar ise özel ayak mekanizmasıyla partiyi dekore etmek için kullanılır. Siz de kutlamanıza renk ve nitelik katmak için bunlardan yararlanabilirsiniz. 

Kullan-at Parti Malzemeleri

Parti ve kutlama malzemeleri arasında kullan-at ürünler hem temizlik hem de sağlık açısından önemli bir ihtiyacı karşılamakta. Özellikle kalabalık etkinliklerde bu ürünlere ihtiyaç doğal olarak artıyor. Tabak, çatal, kaşık, bıçak, karton ve plastik bardak gibi ürünler sayesinde etkinliklerde hijyen kuralları gerçekleşmekte. Üstelik bu ürünlerin farklı temalara uygun şekilde üretilmesi etkinlikleri farklı ve özel kılma imkanı sağlıyor. Kullan-at parti malzemeleri ile siz de partinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Konfeti ve Volkanlar

Etkinlikler sırasında eğlencenin dozajını artıran ürünler arasında konfeti ve volkanların ayrı bir önemi var. Kutlamanın en özel anlarında devreye giren bu ürünler sayesinde etkinliğiniz görsel açıdan daha çekici hale gelir. Bu bağlamda etkinliğin gerçekleşeceği mekana da dikkat etmek lazım. Çünkü bazı volkan çeşitleri iç mekanlar için uygun değildir. Ürünlerin ebat ve kullanım alanına göre özellikleri değişmekte.

Parti malzemeleri arasında bunlara ek olarak parti şapkası, maske, hediye kutusu gibi birçok üründen bahsetmek mümkün. Parti kostümleri ve aksesuarlar sayesinde katılımcılar etkinliğin ruhunu daha iyi hisseder. Fotoğraf köşesi, parti standı ve pano gibi ürünlerle misafirler bu özel günü kalıcı bir anıya dönüştürür.

Parti ve Kutlama Malzemeleri İçin Adresiniz kidspartim.com!

Etkinliğinizin teması ve içeriği ne olursa olsun tarzınıza ve bütçenize en uygun parti ürünleri için KidsPartim fırsatlarından mutlaka yararlanmalısınız. Bursa Nilüfer'de hizmet veren perakende mağazasıyla KidsPartim, bugüne kadar sayısız partinin kutlama malzemesi ihtiyaçlarını karşıladı. 

Perakende satışın yanı sıra online satış kanalı üzerinden de hizmet veren KidsPartim halihazırda bireysel ve kurumsal pazarın en önemli parti ve kutlama malzemeleri tedarikçilerinden biri. KidsPartim'in avantajlı seçeneklerinden yararlanmak için kidspartim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

medyadia banner