En Trend Doğal Ev Duvar Aksesuarları

Duvar dekorasyonu iç mekan tasarımının en önemli unsurudur ve doğal malzemelerden yapılan duvar dekorasyonları son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir.

 0  87
En Trend Doğal Ev Duvar Aksesuarları

Duvar dekorasyonu iç mekan tasarımını oluşturan en önemli unsurlardan biridir. Son yıllarda doğal malzemelerden üretilen duvar dekorları fazlaca rağbet görüyor. Gerek iç mimari tasarımlarda gerekse bireysel ev dekorasyonlarında bu tarz dekoratif duvar süslerini kullanabilirsiniz. Peki son yılların en trend doğal ev duvar aksesuarlarını merak ediyor musunuz? 

Japon Yelpaze Modelleri

Japon yelpazeler, dekoratif duvar süsleri kapsamında değerlendirebileceğiniz seçeneklerden biridir. Deniz sazı Japon yelpazeler birçok renk ve ebat seçeneğine sahiptir. Ayrıca motif ve şekil olarak çeşitli Japon yelpazesi modellerini de farklı satış kanallarından temin edebilirsiniz.

Genellikle sıcak ve canlı renk tonlarına sahip bu yelpazelerin doğal tonlarda veya siyah-beyaz modellerini de tercih edebilirsiniz. Büyük duvar yelpazesi modellerini tek olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte daha küçük boyutlu olanlarıyla çoklu kombinasyonlar yapmak da seçenekler arasında.

Bambu Palmiye Yelpazeler

Dekoratif duvar süsleri arasında bambu ve palmiyeden yapılan yelpazeler de yer almakta. Bu tür dekoratif duvar yelpazelerinin birçok seçeneğini tercih edebilirsiniz. Örneğin püsküllü veya saplı akordeon yelpazeler, hasır duvar yelpazesi çeşitleri veya bambu yelpazeleri duvar dekoru olarak kullanmak mümkün.

Yelpaze duvar dekoru seçeneklerini hol ve antre duvarlarını süslemek için kullanabilirsiniz veya balkon tasarımlarınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca palmiye yaprağından duvar yelpazesi çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz.

Rattan Duvar Dekoru

İç tasarımda kullanabileceğiniz dekoratif duvar süsleri arasında rattan olanlar da yer alıyor. Rattan duvar dekorlarını pano, sepet, raf gibi birçok farklı formda tercih edebilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonunda, balkon tasarımında veya yazlık evde duvar dekorasyon ürünleri ile farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Örneğin rattan ve mozaik tasarımlı objeleri duvarda dekor olarak kullanabilirsiniz. Böylece sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca dekoratif duvar rafını da işlevsel bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz. Mekana derinlik katmak için ise dekoratif duvar aynası ideal bir seçenektir.

Rattan duvar sepetleri farklı tasarımlar için kullanabileceğiniz dekoratif duvar süsleri arasındadır. Özellikle bohem dekorasyon sevenlerdenseniz, evde yetiştirdiğiniz bitkileri duvarlarınızda sergilemek hoş bir seçenek olabilir.

Rattan duvar sepetlerini çocuk odası duvar dekoru olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun boya kalemlerini veya küçük oyuncak figürlerini bu sepetlerin içine koyabilirsiniz. Böylece fonksiyonel ve eğlenceli bir çocuk odası dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

Dekoratif Duvar Tabakları

Abaka ve deniz sazı gibi malzemelerden üretilen tabak dekorlar da sık tercih edilen dekoratif duvar süsleri arasındadır. Duvar tabakları ile dekorasyon özellikle son yıllarda oldukça revaçta. Farklı tasarımlara ve renk seçeneklerine sahip dekoratif duvar tabaklarıyla duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Örneğin bohem duvar tabaklarının farklı renklerini çoklu olarak kombinleyebilirsiniz. Duvara asılan dekoratif tabaklar, boş alanlarınızı hareketlendirmek için iyi bir seçenektir. Etnik duvar tabakları ile farklı bir tarz oluşturabilir, iç mekanlarınızda mistik bir hava yaratabilirsiniz.

Sedef Duvar Dekoru

Dekoratif duvar süslerinde farklı alternatifler arıyorsanız sedef duvar dekorları uygun bir seçim olabilir. Rattan detayların eşlik ettiği sedef dekorlar veya farklı motiflerde mozaik tasarıma sahip sedefli duvar süslerini salonunuzda, balkon ve banyo dekorasyonlarınızda değerlendirebilirsiniz. Bu tarz objelerin el yapımı olması duvarlarınızı eşsiz kılacaktır. 

Doğal Ev Duvar Aksesuarlarında Uygun Fiyatlar mylamp.com.tr'de!

İç mekan tasarımında kullanabileceğiniz doğal duvar dekorları konusunda tercihiniz ne yönde olursa olsun, tarzınıza ve bütçenize en uygun ürünleri MyLamp’te bulabilirsiniz. Ev dekorasyon fikirleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan MyLamp, el işçiliği eşsiz ürünleriyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Eviniz için doğal duvar aksesuarlarını incelemek için mylamp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

medyadia banner