Rattan Mobilyalarla Bohem Tarzında Ev Dekorasyonu

Hafif ve doğal bir yapıya sahip rattan mobilya çeşitleri bohem ev dekorasyonunda yoğun ilgi görüyor. Evinizde bohem tarzı bir dekorasyon stili denemek isterseniz rattan mobilya çeşitlerinde birbirinden güzel seçenekler sizleri bekliyor.

 0  13
Rattan Mobilyalarla Bohem Tarzında Ev Dekorasyonu

Hafif ve doğal bir yapıya sahip rattan mobilya çeşitleri bohem ev dekorasyonunda yoğun ilgi görüyor. Doğal hammaddelerden yapılan ürünleri ön planda tutan bu stilin kendine özgü ve renkli bir görünümü var. Evinizde bohem tarzı bir dekorasyon stili denemek isterseniz rattan mobilya çeşitlerinde birbirinden güzel seçenekler sizleri bekliyor.

Rattan Oturma Grupları

Hangi stilde olursa olsun ev dekorasyonunda oturma gruplarının ayrı bir önemi var. Ev ortamını daha konforlu hale getiren bu ürünler arasında çeşitlilik oldukça fazla. Bohem ev dekorasyonu uygulamalarında rattan oturma grupları son yıllarda daha ön planda. Rattan koltuk ve sandalyeler ile oturma grupları hemen her yaştan kullanıcının ilgisini çekmekte. Ev dekorasyonunuzda siz de doğal rattana yer vererek yaşam alanınızı daha şık ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Masa ve Sandalyeler

Masa ve sandalyeler her evin olmazsa olmazlarından biri. Bu ürünler sayesinde hem yemek yemek hem de çeşitli işleri düzgün şekilde gerçekleştirmek mümkün. Yemek odanızda veya salonda siz de rattan mobilya çeşitleri arasında masa ve sandalye kullanarak güzel bir seçim yapabilirsiniz. Dekorasyonunuzu tamamlamak için ayrıca etnik desenli masa örtüsü kullanabilirsiniz.

Yatak Başlıkları

Söz konusu olan yatak odası dekorasyonu olduğunda yatak başlığı seçimi önemli bir konu haline geliyor. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin bu konuda özenli davranmaları şart. Ürünleri satın almadan önce kalite özelliklerini iyice incelerseniz herhangi bir hayal kırıklığı yaşamazsınız. Yanlış seçimler ise hem zaman kaybı yaratır hem de kullanıcıyı mutsuz eder. 

Sehpa, Puf ve Bench

Ev dekorasyonunda sehpa, puf ve rattan bench çeşitleri de geniş bir kitlenin beğenisini çekmekte. Rattan mobilya çeşitleri ile ev dekorasyon uygulaması yaparken siz de bu ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınıza tam da istediğiniz gibi bir görüntü verebilirsiniz. Üstelik dekoratif objelerle kendi stilinizi de yaratabilirsiniz.

Aydınlatma Seçenekleri

Rattan mobilyalarla bohem ev dekorasyonu uygulaması yaparken aydınlatma ürünlerini de incelemekte yarar var. İster avize olsun, ister lambader veya aplik, rattan aydınlatma ürünleri bohem stilde büyük ilgi görüyor. Ayrıca rattan abajur ve aplik çeşitleriyle mekanda bohem stili daha ilgi çekici hale getirmek mümkün.

Askı ve Raflar

Ev dekorasyonunda askı ve raflar hem işlevsellik hem de estetik bakımdan ayrı bir güzelliğe sahip. Özellikle küçük mekanlarda alan verimliliği sağlamak için bu ürünler sıkça tercih ediliyor. Raf sistemleri de yine verimlilik konusunda ideal çözümler sunmakta. Bohem ev dekorasyonunuzu daha da renklendirmek için yer minderleri ve ev tekstil ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Depolama Çözümleri

Fazla veya gereksiz eşyaları depolayıp saklamayı sağlayan rattan depolama çözümleri de bohem stilde büyük ilgi görüyor. Sepet veya arşiv kutusu ve benzeri ürünler için uygun özellikte depolama çözümleriyle siz de bohem stili daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. İster küçük alanlar olsun isterse geniş mekanlarda bu çözümlerin sağladığı avantajlar yüksek. Sepet, çekmece düzenleyici ve benzeri ürünleri siz de bohem dekorasyon stili uygulamaları kapsamında değerlendirebilirsiniz. 

Yazımızı küçük bir hatırlatmayla tamamlayalım. Ev dekorasyonunda rattan mobilya konusunda tercihiniz ne yönde olursa olsun, alışveriş yapmadan önce MyLamp ile mutlaka tanışmanızı tavsiye ederiz. Bohem ev dekorasyon stiline uygun geniş yelpazesiyle MyLamp, uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor. Zigon rattan sehpa gibi daha pek çok ürünüyle MyLamp dekorasyon uygulamalarınıza renk katıyor. Online satış sitesi mylamp.com.tr adresinde bohem ev dekorasyonu için gerekli olabilecek birçok rattan mobilya çeşidi bulabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

medyadia banner